scorecardresearch

Magazin Dünyası Bu İddiayla Sallandı- Yıldız Tilbe İntihara Teşebbüs Etti

15 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 7 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
Magazin Dünyası Bu İddiayla Sallandı: Yıldız Tilbe İntihara Teşebbüs Etti
Sözcü gazetesinden Eda Sönmez, Yıldız Tilbe'nin ilaç içerek intihara teşebbüs ettiğini iddia etti. Ancak iddia, bizzat Yıldız Tilbe tarafından çok sert bir şekilde yalanlandı.

Sözcü gazetesinden Eda Sönmez imzalı haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Haberde, ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin dün akşam ilaç içerek intihara teşebbüs ettiği öne sürüldü. Ancak kısa süre sonra iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı.
İDDİAYA GÖRE, PLATONİK AŞKI, YAKINLARINI ARAMIŞ

İddiaya göre, Tilbe'nin platonik aşkı Ali İşitmez, ünlü şarkıcının yakınlarını arayıp, "Yıldız'ın böyle bir şey yapmasından korkuyordum. Kendi adıma da Vatan Şaşmaz gibi olmaktan korkuyorum" dedi. Bu ifadeler üzerine de, Tilbe'nin intihar ettiği şeklinde kurgu bir haber yapıldı.
Haberde adı geçen Ali İşitmez:
İDDİA ASILSIZ ÇIKTI

Öte yandan Yıldız Tilbe'nin, intihara teşebbüs ettiği iddia edilen saatlerde ve sonrasında Twitter hesabından paylaşım yapması, kafaları iyice karıştırdı.
Haberin yayınlanmasından sonra kısa süresonra da, başta Armağan Çağlayan olmak üzere, Yıldız Tilbe'ye yakın isimler intihar haberini kesin bir dille yalanladı.